Dydona "Dido" - Barbarzyńcy


4 głosy
Barbaren
Oceń film
4.50

Dydona "Dido"

BIOGRAFIA Cynthia Micas

CHARAKTERYSTYKA


Żona Folkwina. Pochodzi z Kartaginy podbitej przez Rzym. Obsesyjnie szuka zemsty na Germaniku, który był winnym śmierci jej ojca. Urodzona wojowniczka, uparta, zadziorna, czasem działająca zbyt pochopnie, generalnie najpierw działa, a potem myśli.


WYGLĄD


Ciemnoskóra – choć o stosunkowo jasnej karnacji – młoda, szczupła kobieta o czarnych kręconych włosach.


BIOGRAFIA


Sezon 2


Spotyka Thusneldę, która bezskutecznie próbuje dostać się do rzymskiego obozu, aby uwolnić Arminiusa. Obiecuje jej pomóc wykorzystując swe znajomości wśród pochodzących z jej ojczyzny żołnierzy, ale potem bierze udział w ataku na Rzymian zapoczątkowanym przez Folkwina. Zostaje zraniona przez Gajusza, ucieka wozem razem z mężem i Thusneldą. Folkwin i Thusnelda opatrują jej ranę, Folkwin przypala ją. Wraca do zdrowia.


Przed bitwą dostaje się do rzymskiego obozu i ma szansę zabić w końcu Germanika, jednak powstrzymuje ją Arminius, który bierze wodza jako jeńca, obiecując jej jednak możliwość zemsty. W trakcie decydującej bitwy prowadzi ludzi razem z mężem, odnajduje Germanika i zaczyna z nim walczyć, zostaje ranna, chwilę opiekuję się nią Folkwin, który potem rusza tropem Germanika.

Dydona "Dido" - powiązania postaci Barbarzyńcy

Dydona "Dido"
Aktor: Cynthia Micas

Dydona "Dido" - Opinie

2 + 9 =

Barbarzyńcy - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne