Pokój z widokiem na morze


0 głosy
Pokój z widokiem na morze
Oceń film
0.00

Pokój z widokiem na morze - fabułaFabuła filmu "Pokój z widokiem na morze"Film "Pokój z widokiem na morze" to opowieść o rodzinie, która wyjeżdża na wakacje do małego miasteczka nad morzem. Głównymi bohaterami są matka, ojciec i ich dwoje dzieci - córka i syn.

Początek wakacjiRodzina wybiera się na wakacje do małego miasteczka nad morzem. Przyjeżdżają do hotelu, w którym zostają zakwaterowani. W pokoju, w którym mieszkają, znajduje się piękny widok na morze.

Nowe znajomościPodczas pobytu w hotelu rodzina poznaje nowych ludzi. Przyjacielem rodziny zostaje starszy mężczyzna, który mieszka w pokoju obok. Jest on bardzo pomocny i zawsze gotowy do pomocy.

TajemnicaWkrótce rodzina odkrywa, że starszy mężczyzna ma tajemnicę. Okazuje się, że jest on byłym więźniem, który uciekł z więzienia. Rodzina postanawia mu pomóc i ukryć go przed władzami.

ZakończenieW końcu starszy mężczyzna zostaje złapany przez policję. Rodzina postanawia mu pomóc i występuje w jego obronie. Dzięki ich staraniom starszy mężczyzna otrzymuje łagodniejszy wyrok. Rodzina wraca do domu, z nowymi przyjaciółmi i wspomnieniami.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Pokój z widokiem na morze obsada
Pokój z widokiem na morze
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 87 min.
Reżyseria: Janusz Zaorski
Scenariusz: Janusz Zaorski, Maciej Karpiński
Produkcja: Polska
Premiera: 13 marca 1978 (Polska) 13 marca 1978 (świat)

Pokój z widokiem na morze - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Pokój z widokiem na morze - Opinie

9 + 8 =

Pokój z widokiem na morze - polecane w tej kategorii

Pokój z widokiem na morze - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne