Gra tajemnic


0 głosy
The Imitation Game
Oceń film
0.00

Gra tajemnic - fabułaFabuła filmu "Gra tajemnic"Film "Gra tajemnic" to thriller psychologiczny w reżyserii Johna Polsona. Głównymi bohaterami są David (Ewan McGregor) i Amy Fox (Naomi Watts).

David i AmyDavid jest młodym, ambitnym prawnikiem, który pracuje w dużej korporacji. Amy jest jego szefową. Oboje są zakochani, ale ich związek jest zagrożony, gdyż Amy ma tajemnicę, której David nie może poznać.

TajemnicaAmy wpada w tarapaty, gdy jej były chłopak, Joe (Daniel Craig), zaczyna szantażować ją. Joe twierdzi, że ma dowody na to, że Amy popełniła przestępstwo. Amy prosi Davida, aby pomógł jej wyjść z tej sytuacji. David postanawia rozwiązać tajemnicę, która stoi za szantażem Joe.

ŚledztwoDavid i Amy wyruszają w podróż, aby odkryć prawdę. Podczas swojej podróży spotykają wielu ludzi, którzy mają coś wspólnego z tajemnicą. W miarę postępów w śledztwie, David i Amy odkrywają, że tajemnica jest znacznie głębsza, niż się spodziewali.

FinaleW końcu David i Amy odkrywają prawdę. Okazuje się, że Amy jest ofiarą oszustwa, którego dopuścił się Joe. David i Amy postanawiają wspólnie zemścić się na Joe i odzyskać pieniądze, które Joe ukradł. W końcowych scenach filmu David i Amy odnoszą zwycięstwo i odzyskują swoje pieniądze.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Gra tajemnic obsada
Gra tajemnic
Kategoria: Filmy
Gatunek: Obyczajowy, Wojenny, Biograficzny
Czas trwania: 113 min.
Reżyseria: Morten Tyldumm
Scenariusz: Graham Moore
Produkcja: USA, Wielka Brytania
Premiera: 16 stycznia 2015 (Polska)
29 sierpnia 2014 (świat)

Gra tajemnic - gdzie obejrzeć

8 zł
za film
Oglądaj

Gra tajemnic - Opinie

7 + 8 =

Gra tajemnic - polecane w tej kategorii

Gra tajemnic - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne