Ostatnia klątwa


2 głosy
Hideaways
Oceń film
1.00

Ostatnia klątwa - fabułaFabuła filmu "Ostatnia klątwa"Film "Ostatnia klątwa" to opowieść o młodej kobiecie, która wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoje korzenie. Główną bohaterką jest Rachel, która pochodzi z rodziny o długiej historii. Jej przodkowie byli czarownikami, którzy wywołali klątwę, która ciąży nad rodziną od wielu pokoleń.

Rachel wyrusza w podróżRachel postanawia wyruszyć w podróż, aby odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące jej rodziny. Wraz z przyjaciółmi, którzy jej towarzyszą, odwiedza miejsca, w których mieszkali jej przodkowie. W trakcie swojej wędrówki odkrywa, że jej rodzina była zamieszana w wiele tajemniczych wydarzeń.

Próba odwrócenia klątwyRachel i jej przyjaciele postanawiają odwrócić klątwę, która ciąży nad jej rodziną. Aby to zrobić, muszą odnaleźć skarb, który został ukryty przez jej przodków. W trakcie swojej wędrówki odkrywają, że skarb jest strzeżony przez potężnego demona.

Walka z demonemRachel i jej przyjaciele muszą stawić czoła demonowi, aby odzyskać skarb. W trakcie walki odkrywają, że demon ma władzę nad klątwą, która ciąży nad jej rodziną. Rachel musi zmierzyć się z demonem, aby odwrócić klątwę i ocalić swoją rodzinę.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Ostatnia klątwa obsada
Ostatnia klątwa
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sci-Fi i fantasy, Thriller
Czas trwania: 95 min.
Reżyseria: Agnès Merlet
Scenariusz: Nick Murphy
Produkcja: Francja, Irlandia, Szwecja
Premiera: 21 kwietnia 2011 (świat)

Ostatnia klątwa - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Ostatnia klątwa - Opinie

4 + 2 =

Ostatnia klątwa - polecane w tej kategorii

Ostatnia klątwa - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne