Igrzyska śmierci


0 głosy
The Hunger Games
Oceń film
0.00

Igrzyska śmierci - fabułaIgrzyska śmierciKatniss Everdeen jest młodą dziewczyną z Dystryktu 12, która występuje w corocznych Igrzyskach Śmierci. Igrzyska są organizowane przez rząd Panem, aby uciszyć ludzi i zmusić ich do posłuszeństwa. Każdego roku wybierane są dwie osoby z każdego dystryktu, aby wziąć udział w Igrzyskach.

Katniss i PeetaKiedy Katniss i jej przyjaciel Peeta Mellark zostają wybrani do Igrzysk, muszą walczyć o przetrwanie. Katniss i Peeta są zmuszeni do współpracy, aby przetrwać w Igrzyskach. Muszą wykorzystać swoje umiejętności, aby przetrwać w tym okrutnym świecie.

PrzeciwnicyKatniss i Peeta muszą stawić czoła wielu przeciwnikom, w tym innym uczestnikom Igrzysk, takim jak: Cezar Flickerman, który jest gospodarzem Igrzysk, oraz prezydent Snow, który jest głównym antagonistą.

Przyjaźń i miłośćKatniss i Peeta zaczynają się zaprzyjaźniać i wytwarzają silne więzi. Ich przyjaźń zaczyna przeradzać się w miłość, co dodaje im siły do walki o przetrwanie.

ZakończenieKatniss i Peeta wygrywają Igrzyska Śmierci, a ich zwycięstwo oznacza koniec okrutnego rządu Panem. Ich zwycięstwo jest symbolem nadziei dla ludzi z Dystryktu 12 i całego świata.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Igrzyska śmierci obsada
Igrzyska śmierci
Kategoria: Filmy
Gatunek: Przygodowy, Sci-Fi i fantasy, Sensacyjny
Czas trwania: 142 min.
Reżyseria: Gary Ross
Scenariusz: Gary Ross, Billy Ray, Suzanne Collins
Produkcja: USA
Premiera: 23 marca 2012 (Polska)
12 marca 2012 (świat)

Igrzyska śmierci - gdzie obejrzeć

5 zł
za film
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD (opłata miesięczna)
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD HD (opłata miesięczna)
Oglądaj

Igrzyska śmierci - Opinie

8 + 3 =

Igrzyska śmierci - polecane w tej kategorii

Igrzyska śmierci - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne