Londyński bulwar


0 głosy
London Boulevard
Oceń film
0.00

Londyński bulwar - fabułaLondyński bulwar - opis fabułyLondyński bulwar to film z gatunku dramatów obyczajowych, wyreżyserowany przez Richarda Curtisa. Akcja filmu rozgrywa się w Londynie i opowiada historię młodego mężczyzny, Willa Thackera, który pracuje jako barman w jednym z londyńskich pubów.

Will ThackerWill Thacker jest młodym, ambitnym mężczyzną, który marzy o tym, by zostać pisarzem. Jego życie zmienia się, gdy poznaje piękną i tajemniczą kobietę o imieniu Anna Scott. Anna jest sławną aktorką, która właśnie przyjechała do Londynu, by promować swój najnowszy film.

Anna ScottAnna Scott jest piękną i tajemniczą aktorką, która właśnie przyjechała do Londynu, by promować swój najnowszy film. Will i Anna szybko się zaprzyjaźniają i zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Will zaczyna zdawać sobie sprawę, że Anna jest dla niego ważna, ale nie jest pewien, czy może jej zaufać.

ZakończenieW końcu Will i Anna zaczynają wierzyć w siebie i w swoją miłość. Will postanawia zrezygnować z pracy w pubie i zacząć pisać swoją książkę. Anna zaś postanawia zostać w Londynie i zacząć nowe życie z Williem. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Will i Anna są szczęśliwymi i zakochanymi w sobie ludźmi.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Londyński bulwar obsada
Londyński bulwar
Kategoria: Filmy
Gatunek: Kryminał, Dramat, Romans
Czas trwania: 103 min.
Reżyseria: William Monahan
Scenariusz: William Monahan
Produkcja: USA, Wielka Brytania
Premiera: 4 lutego 2011 (Polska)
26 listopada 2010 (świat)

Londyński bulwar - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj
9,99 zł
w abonamencie
Oglądaj
30 zł
w pakiecie
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
od 9,99 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Londyński bulwar - Opinie

1 + 3 =

Londyński bulwar - polecane w tej kategorii

Londyński bulwar - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne