Żegnaj królowo


0 głosy
Les Adieux à la reine
Oceń film
0.00

Żegnaj królowo - fabułaFabuła filmu "Żegnaj królowo"Film "Żegnaj królowo" to opowieść o królowej Marii, która musi opuścić swoje królestwo. Wszystko zaczyna się, gdy królowa dowiaduje się, że jej mąż, król, zmarł. W obliczu tej tragedii, królowa musi opuścić swoje królestwo i udać się do Francji.

Królowa MariaKrólowa Maria jest główną postacią filmu. Jest to silna i odważna kobieta, która jest gotowa poświęcić wszystko, aby chronić swoje królestwo. Gdy dowiaduje się o śmierci męża, postanawia opuścić swoje królestwo i udać się do Francji.

Książę PhilippeKsiążę Philippe jest bratem królowej Marii. Jest on bardzo zazdrosny o swoją siostrę i chce chronić ją przed wszelkimi zagrożeniami. Kiedy królowa postanawia opuścić królestwo, Philippe postanawia towarzyszyć jej w podróży.

Koniec filmuKrólowa Maria i Książę Philippe wyruszają w podróż do Francji. Podczas podróży odkrywają, że ich królestwo jest w niebezpieczeństwie. Muszą znaleźć sposób, aby je ocalić. W końcu udaje im się ocalić królestwo i królowa może powrócić do swojego kraju. Film kończy się sceną pożegnania królowej Marii i Księcia Philippe'a.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Żegnaj królowo obsada
Żegnaj królowo
Kategoria: Filmy
Gatunek: Historyczny, Dramat, Kostiumowy
Czas trwania: 100 min.
Reżyseria: Benoît Jacquot
Scenariusz: Benoît Jacquot, Gilles Taurand
Produkcja: Francja, Hiszpania
Premiera: 9 lutego 2012 (świat)

Żegnaj królowo - gdzie obejrzeć

6,90 zł
za film
Oglądaj
za darmo
Film z biblioteki CDA Premium
Oglądaj

Żegnaj królowo - Opinie

4 + 2 =

Żegnaj królowo - polecane w tej kategorii

Żegnaj królowo - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne