Frances Ha


0 głosy
Frances Ha
Oceń film
0.00

Frances Ha - fabułaFabuła filmu "Frances Ha"Film "Frances Ha" to komedia romantyczna z 2012 roku w reżyserii Noaha Baumbacha. Główną bohaterką jest Frances Halladay, młoda kobieta, która próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie. Mieszka w Nowym Jorku i pracuje jako asystentka choreografa.

Przyjaciółka SophieFrances ma najlepszą przyjaciółkę, Sophie, z którą mieszka w wynajmowanym mieszkaniu. Kiedy Sophie decyduje się wyprowadzić, Frances zostaje sama. Próbuje znaleźć nowe miejsce do zamieszkania, ale bezskutecznie.

MiłośćFrances poznaje Benjamina, który jest jej wielką miłością. Niestety, on nie odwzajemnia jej uczuć. Wkrótce poznaje także Leviego, który okazuje się być jej przyjacielem.

PracaFrances zaczyna pracować jako asystentka w telewizji, ale szybko zostaje zwolniona. Następnie próbuje znaleźć pracę jako tancerka, ale bezskutecznie.

Powrót do domuFrances postanawia wrócić do domu do rodziców. Tam spotyka swoją przyjaciółkę Sophie, która wyjaśnia jej, że powinna zacząć żyć własnym życiem. Frances postanawia wrócić do Nowego Jorku i zacząć od nowa.

ZakończenieFrances wraca do Nowego Jorku i zaczyna pracę jako asystentka w teatrze. Tam spotyka Benjamina, który okazuje się być jej wielką miłością. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Frances i Benjamin są razem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Frances Ha obsada
Frances Ha
Kategoria: Filmy
Gatunek: Obyczajowy, Komedia
Czas trwania: 86 min.
Reżyseria: Noah Baumbach
Scenariusz: Greta Gerwig, Noah Baumbach
Produkcja: USA
Premiera: 19 lipca 2013 (Polska)
1 września 2012 (świat)

Frances Ha - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Frances Ha - Opinie

1 + 9 =

Frances Ha - polecane w tej kategorii

Frances Ha - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne