Zakochane Rio


0 głosy
Rio, Eu Te Amo
Oceń film
0.00

Zakochane Rio - fabułaFabuła filmu "Zakochane Rio"Film "Zakochane Rio" to komedia romantyczna, która opowiada o przygodach trzech przyjaciół - Blu, Jewel i Rafaela. Blu to papuga, która została wychowana w domu w Minnesota. Jewel to dzika papuga, która pochodzi z amazońskiego lasu. Rafael to młody mieszkaniec Rio de Janeiro, który jest zakochany w Jewel.

Blu i Jewel w Rio de JaneiroBlu i Jewel wyruszają do Rio de Janeiro, aby odnaleźć swoje rodziny. W mieście spotykają się z przyjaciółmi, którzy pomagają im w ich poszukiwaniach. W trakcie swojej podróży przeżywają wiele przygód i spotykają wielu ciekawych ludzi.

Przygody Blu i JewelBlu i Jewel spotykają się z wieloma przeszkodami, które stawia im los. Muszą stawić czoła złemu południowemu szefowi, który chce wykorzystać ich do swoich złych celów. Przyjaciele muszą również stawić czoła wielu niebezpieczeństwom, które czekają na nich w Rio de Janeiro.

Miłość Blu i JewelW trakcie swojej podróży Blu i Jewel odkrywają, że są sobie bardzo bliscy. Ich przyjaźń przeradza się w miłość. Jednak ich miłość jest wystawiona na próbę, gdy okazuje się, że Jewel jest zakochana w Rafaelu.

ZakończenieBlu i Jewel muszą stawić czoła wielu przeciwnościom losu, aby odnaleźć swoje rodziny i zrealizować swoje marzenia. W końcu udaje im się odnaleźć swoje rodziny i odzyskać miłość. Blu i Jewel są szczęśliwi i mogą cieszyć się swoim szczęściem w Rio de Janeiro.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Zakochane Rio obsada
Zakochane Rio
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Romans
Czas trwania: 95 min.
Reżyseria: Paolo Sorrentino, John Turturro, Nadine Labaki i inni
Scenariusz: Nadine Labaki,Carlos Saldanha,John Turturro i inni
Produkcja: Brazylia, USA
Premiera: 29 sierpnia 2014 (Polska)
19 maja 2014 (świat)

Zakochane Rio - gdzie obejrzeć

9,90 zł
za film
Oglądaj

Zakochane Rio - Opinie

10 + 2 =

Zakochane Rio - polecane w tej kategorii

Zakochane Rio - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne