Nieletni pełnoletni


2 głosy
21 and Over
Oceń film
3.00

Nieletni pełnoletni - fabułaFabuła filmu "Nieletni pełnoletni"Film "Nieletni pełnoletni" to komedia opowiadająca o przygodach trójki nastolatków. Głównymi bohaterami są: 16-letni Dave, jego przyjaciel Zeke oraz ich koleżanka, 15-letnia Rosie.

Dave i Zeke postanawiają stać się pełnoletnimiDave i Zeke są zmęczeni swoim życiem nastolatków i postanawiają uciec od swoich rodziców. Postanawiają zdobyć fałszywe dokumenty tożsamości, aby udawać pełnoletnich. W tym celu wynajmują pokój w motelu i zaczynają planować swoją przyszłość.

Rosie dołącza do przyjaciółKiedy Dave i Zeke przygotowują się do wyjazdu, dołącza do nich Rosie. Chce dołączyć do przyjaciół i wspólnie z nimi przeżyć przygodę. Dave i Zeke nie są zachwyceni jej pomysłem, ale w końcu zgadzają się.

Przygoda trójki przyjaciółTrójka przyjaciół wyrusza w podróż, aby odkryć, co oznacza bycie dorosłym. Przeżywają wiele przygód, zarówno zabawnych, jak i poważnych. Przy okazji odkrywają, że dorosłość to nie tylko wolność, ale także odpowiedzialność.

Powrót do domuPo wielu przygodach trójka przyjaciół postanawia wrócić do domu. Dave i Zeke zdają sobie sprawę, że nie są jeszcze gotowi na bycie dorosłymi, ale są zadowoleni z tego, co przeżyli. Wszyscy wracają do domu z nowymi doświadczeniami i lepszym zrozumieniem tego, co oznacza bycie dorosłym.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Nieletni pełnoletni obsada
Nieletni pełnoletni
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia
Czas trwania: 93 min.
Reżyseria: Jon Lucas, Scott Moore
Scenariusz: Jon Lucas, Scott Moore
Produkcja: USA
Premiera: 8 marca 2013 (Polska)
28 lutego 2013 (świat)

Nieletni pełnoletni - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Dostępna opcja: Taniej dzięki BLIK
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Nieletni pełnoletni - Opinie

6 + 7 =

Nieletni pełnoletni - polecane w tej kategorii

Nieletni pełnoletni - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne