Ta gruba i brzydka


1 głosy
The DUFF
Oceń film
2.00

Ta gruba i brzydka - fabułaFabuła filmu "Ta gruba i brzydka"Film "Ta gruba i brzydka" to opowieść o niezwykłej przyjaźni, która powstaje między dwoma bohaterami. Głównymi postaciami są: Mona, gruba i brzydka dziewczyna, oraz jej przyjaciel, młody chłopak o imieniu John.

MonaMona jest grubą i brzydką dziewczyną, która jest wyśmiewana i odrzucana przez innych. Jest samotna i nie ma przyjaciół. Jednak wszystko zmienia się, gdy poznaje Johna.

JohnJohn jest młodym chłopakiem, który jest bardzo wrażliwy i ma wielkie serce. Jest wyjątkowo życzliwy i otwarty na innych. Gdy poznaje Monę, postanawia zaprzyjaźnić się z nią.

Przyjaźń Mona i JohnaMona i John szybko zaprzyjaźniają się. John pomaga Monie pokonać swoje kompleksy i pokazuje jej, że jest wartościową osobą. Mona z kolei pomaga Johnowi wyjść z cienia swojego starszego brata i odkryć swoje talenty.

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwie. Mona i John są nadal przyjaciółmi i wspierają się nawzajem. Mona zaczyna akceptować siebie taką, jaka jest, a John odkrywa swoje talenty i zaczyna wierzyć w siebie. Film pokazuje, że przyjaźń może zmienić wszystko.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Ta gruba i brzydka obsada
Ta gruba i brzydka
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia
Czas trwania: 101 min.
Reżyseria: Ari Sandel
Scenariusz: Josh A. Cagan
Produkcja: USA
Premiera: 17 kwietnia 2015 (Polska)
12 lutego 2015 (świat)

Ta gruba i brzydka - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Ta gruba i brzydka - Opinie

8 + 10 =

Ta gruba i brzydka - polecane w tej kategorii

Ta gruba i brzydka - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne