Niewierni


1 głosy
Les Infidèles
Oceń film
5.00

Niewierni - fabułaFabuła filmu "Niewierni"Film "Niewierni" to opowieść o małżeństwie, którego szczęście zostaje zburzone przez niewierność. Głównymi bohaterami są Anna i Adam. Anna jest zawodową fotografką, a Adam pracuje jako architekt. Para ma szczęśliwe małżeństwo, którego nie zakłóca nic, aż do dnia, w którym Anna odkrywa, że Adam ją zdradza.

Adam i jego kochankaAdam zdradza Annę z młodą kobietą o imieniu Julie. Julie jest młodą, piękną i zmysłową kobietą, która przyciąga uwagę Adama. Adam i Julie spotykają się w tajemnicy, aby uniknąć skandalu.

Anna odkrywa prawdęAnna odkrywa prawdę o zdradzie Adama, gdy znajduje jego telefon z wiadomościami od Julie. Anna jest załamana i zaczyna szukać pomocy u swojej przyjaciółki, która jest psychologiem. Przyjaciółka radzi jej, aby zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby ocalić swoje małżeństwo.

Walka o małżeństwoAnna postanawia walczyć o swoje małżeństwo i zaczyna próbować odzyskać uczucia Adama. Próbuje zrozumieć, dlaczego Adam zdradził ją z Julie. Adam zaczyna się zastanawiać, czy warto było zdradzać Annę i czy jego uczucia do niej są wystarczające, aby ocalić ich małżeństwo.

ZakończenieFilm kończy się sceną, w której Anna i Adam spotykają się w parku. Anna mówi Adamowi, że wierzy w jego miłość i że chce, aby ich małżeństwo przetrwało. Adam przyznaje, że popełnił błąd i obiecuje, że nigdy więcej nie zdradzi jej. Para zaczyna od nowa i w końcu odzyskuje szczęście.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Niewierni obsada
Niewierni
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia
Czas trwania: 103 min.
Reżyseria: Emmanuelle Bercot, Fred Cavayé i inni
Scenariusz: Nicolas Bedos, Philippe Caverivière i inni
Produkcja: Francja
Premiera: 12 października 2012 (Polska)
29 lutego 2012 (świat)

Niewierni - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj

Niewierni - Opinie

10 + 3 =

Niewierni - polecane w tej kategorii

Niewierni - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne