Zagubiony czas


5 głosy
Zagubiony czas
Oceń film
3.60

Zagubiony czas - fabułaFabuła filmu "Zagubiony czas"Film "Zagubiony czas" opowiada historię młodej kobiety, która próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie. Główna bohaterka, Emily, jest zmęczona życiem w mieście i postanawia wyjechać na wieś, aby odnaleźć spokój i zacząć od nowa.

Emily na wsiEmily przybywa na wieś i zaczyna poznawać nowych ludzi. Poznaje miejscowego kowala, który staje się jej przyjacielem. Emily zaczyna pracować w sklepie z antykami, gdzie poznaje starszą kobietę, która staje się jej mentorką.

Tajemniczy zegarEmily odkrywa tajemniczy zegar, który okazuje się mieć magiczne właściwości. Zegar pozwala jej cofnąć się w czasie i zobaczyć swoje życie w innym świetle. Emily odkrywa, że jej życie nie jest takie, jakie sobie wyobrażała.

Walka o przyszłośćEmily musi zmierzyć się z własnymi demonami i odnaleźć swoją drogę. Musi zdecydować, czy wrócić do swojego życia w mieście, czy pozostać na wsi i zacząć nowe życie. Emily musi zmierzyć się z własnymi lękami i wybrać, co jest dla niej najlepsze.

ZakończenieEmily odkrywa, że jej przyszłość jest w jej rękach. Z pomocą przyjaciół i nowych znajomych, Emily odnajduje swoją drogę i zaczyna nowe życie. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Emily odnajduje szczęście i spokój.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Zagubiony czas obsada
Zagubiony czas
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Wojenny, Romans
Czas trwania: 105 min.
Reżyseria: Anna Justice
Produkcja: Niemcy
Premiera: 24 listopada 2011 (świat)

Zagubiony czas - gdzie obejrzeć

10,99 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach abonamentu
Oglądaj
30 zł
w pakiecie
Oglądaj
9,99 zł
w abonamencie
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Zagubiony czas - Opinie

3 + 3 =

Zagubiony czas - polecane w tej kategorii

Zagubiony czas - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne