Kopciuszek


8 głosy
Cinderella
Oceń film
2.63

Kopciuszek - fabułaRodzina KopciuszkaRodzina Kopciuszka składa się z jej ojca, który jest wdowcem, oraz jej dwóch macoch, które są jego nowymi żonami. Ojciec Kopciuszka ma trzy córki: Anastazję, Drizellę i Kopciuszka. Anastazja i Drizella są zazdrosne o urodę i talent Kopciuszka.

Kopciuszek wykluczonyKopciuszek jest wykluczony przez swoje macochy i siostry. Pracuje jako służąca w domu, a jej siostry traktują ją jak sługę. Kopciuszek jest bardzo samotny i nieszczęśliwy.

Zaproszenie na balKról wydaje zaproszenia na bal, na którym ma wybrać żonę dla swojego syna, księcia. Kopciuszek otrzymuje zaproszenie, ale jej macochy i siostry nie pozwalają jej na jego wykorzystanie.

Czarownica i jej prezentyKopciuszek spotyka czarownicę, która daje jej trzy prezenty: piękną suknię, buty z cyrkoniami i karetę. Czarownica mówi Kopciuszkowi, że jeśli wróci z balu przed północą, jej prezenty znikną.

Bal i ucieczkaKopciuszek udaje się na bal, gdzie wszyscy są zachwyceni jej pięknem. Książę zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Kopciuszek ucieka z balu przed północą, ale zostawia swoją szklaną pantofelkę.

Poszukiwania KopciuszkaKsiążę rozpoczyna poszukiwania Kopciuszka, która zgubiła swoją szklaną pantofelkę. W końcu odnajduje Kopciuszka i okazuje się, że jest ona córką wdowca. Książę i Kopciuszek zakochują się w sobie i ożeniają.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Kopciuszek obsada
Kopciuszek
Kategoria: Filmy
Gatunek: Familijny, Romans
Czas trwania: 101 min.
Reżyseria: Kenneth Branagh
Scenariusz: Chris Weitz
Produkcja: USA
Premiera: 13 marca 2015 (Polska)
13 lutego 2015 (świat)

Kopciuszek - gdzie obejrzeć

od 15,90 zł
za film
Oglądaj
od 29,99 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj
10 zł
za film
Oglądaj
od 9,90 zł
za film
Oglądaj

Kopciuszek - Opinie

7 + 10 =

Kopciuszek - polecane w tej kategorii

Kopciuszek - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne