Ja i mój kochany pies


2 głosy
Zoey to the Max
Oceń film
3.00

Ja i mój kochany pies - fabułaFabuła filmu "Ja i mój kochany pies"Film "Ja i mój kochany pies" opowiada historię młodej dziewczyny, która zakochuje się w swoim szczeniaku. Główna bohaterka, Emily, jest młodą dziewczyną, która mieszka w małym miasteczku. Pewnego dnia postanawia kupić szczeniaka, który nazywa Max. Emily i Max szybko stają się nierozłączni.

Przygody Emily i MaxaEmily i Max wyruszają w wiele przygód. Razem odwiedzają miejsca, których Emily nigdy wcześniej nie widziała. Przeżywają wiele przygód, odwiedzając miejsca, takie jak lasy, jeziora i wzgórza. Emily i Max szybko stają się najlepszymi przyjaciółmi.

KonfliktKonflikt pojawia się, gdy Emily i Max spotykają się z młodym chłopakiem, który nazywa się Jack. Jack jest zazdrosny o przyjaźń Emily i Maxa i postanawia ich rozdzielić. Emily i Max muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu, aby odzyskać swoją przyjaźń.

ZakończenieEmily i Max w końcu odzyskują swoją przyjaźń i razem przeżywają wiele wspaniałych przygód. W końcu Jack zrozumiał, że Emily i Max są nierozłączni i przyjaźń między nimi jest najważniejsza. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Emily i Max są razem i szczęśliwi.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Ja i mój kochany pies obsada
Ja i mój kochany pies
Kategoria: Filmy
Gatunek: Familijny
Czas trwania: 86 min.
Reżyseria: Jim Valdez
Scenariusz: Jim Valdez, Mario Ponce
Produkcja: USA
Premiera: 24 lutego 2015 (świat)

Ja i mój kochany pies - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Oglądaj

Ja i mój kochany pies - Opinie

7 + 9 =

Ja i mój kochany pies - polecane w tej kategorii

Ja i mój kochany pies - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne