Eden - fabułaFabuła filmu "Eden"Film "Eden" to opowieść o młodej dziewczynie o imieniu Mia, która wychowuje się w małym miasteczku w południowej Francji. Mia jest zafascynowana muzyką elektroniczną i marzy o tym, by zostać DJ-em.

Mia i PaulMia poznaje Paula, który jest DJ-em i producentem muzycznym. Paul zachęca Mie do wyjścia poza granice miasteczka i zaczęcia kariery muzycznej. Mia postanawia wyruszyć w podróż, by zrealizować swoje marzenia.

Świat muzyki elektronicznejMia i Paul wyruszają w podróż po Europie, by odkryć świat muzyki elektronicznej. Podczas swojej podróży odwiedzają kluby, spotykają innych DJ-ów i producentów muzycznych oraz uczestniczą w imprezach.

Walka o marzeniaMia i Paul muszą walczyć o swoje marzenia. Muszą stawić czoła wielu przeciwnościom, takim jak brak pieniędzy, trudności w znalezieniu pracy i nieprzychylne opinie innych.

ZakończenieMia i Paul w końcu odnajdują sukces. Mia zostaje zauważona przez wytwórnię muzyczną i wydaje swój pierwszy album. Paul zostaje zaproszony do występów w klubach na całym świecie. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Mia i Paul realizują swoje marzenia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Eden obsada
Eden
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Komedia, Muzyczny
Czas trwania: 125 min.
Reżyseria: Mia Hansen-Løve
Scenariusz: Mia Hansen-Løve, Sven Hansen-Løve
Produkcja: Francja
Premiera: 29 maja 2015 (Polska)
5 września 2014 (świat)

Eden - gdzie obejrzeć

11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Eden - Opinie

5 + 2 =

Eden - polecane w tej kategorii

Eden - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne