Wieczór


2 głosy
Evening
Oceń film
5.00

Wieczór - fabułaFabuła filmu "Wieczór"Film "Wieczór" to opowieść o trzech siostrach, które spotykają się po latach, aby wspólnie spędzić wieczór. Każda z nich ma swoje własne życie i problemy, które muszą rozwiązać.

PostacieGłównymi bohaterami filmu są trzy siostry: Claire, Beth i Meg. Claire jest zamożną kobietą, która prowadzi własną firmę. Beth jest artystką, która próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie. Meg jest młodą matką, która walczy o to, aby utrzymać swoją rodzinę.

AkcjaSiostry spotykają się w domu rodziców, aby wspólnie spędzić wieczór. Każda z nich ma swoje własne problemy, które muszą rozwiązać. W trakcie wieczoru siostry odkrywają, że mają wiele wspólnego i że są bardziej podobne niż się wydaje.

W trakcie wieczoru siostry rozmawiają o swoich problemach i starają się je rozwiązać. W trakcie rozmów odkrywają, że mają wiele wspólnych cech i że są bardziej podobne niż się wydaje.

W trakcie wieczoru siostry odkrywają, że ich relacje są silniejsze niż kiedykolwiek. Wspólnie podejmują decyzje, które mają wpływ na ich życie.

ZakończenieFilm kończy się sceną, w której siostry wychodzą z domu rodziców, mając nadzieję, że ich relacje będą silniejsze niż kiedykolwiek. Siostry wychodzą z domu z nowymi perspektywami i nowymi planami na przyszłość.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wieczór obsada
Wieczór
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Romans
Czas trwania: 117 min.
Reżyseria: Lajos Koltai
Scenariusz: Michael Cunningham, Susan Minot
Produkcja: Niemcy, USA
Premiera: 2 listopada 2007 (Polska)
9 czerwca 2007 (świat)

Wieczór - gdzie obejrzeć

7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Wieczór - Opinie

10 + 1 =

Wieczór - polecane w tej kategorii

Wieczór - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne