Śniegi wojny


6 głosy
Into the White
Oceń film
4.33

Śniegi wojny - fabułaFabuła filmu "Śniegi wojny"Film "Śniegi wojny" to opowieść o dwójce młodych ludzi, którzy zostają zmuszeni do wzięcia udziału w wojnie. Janek i Stasia są sierotami, które zostały wywiezione z Warszawy w czasie II wojny światowej.

Janek i StasiaJanek i Stasia są dziećmi, które zostały wywiezione z Warszawy w czasie II wojny światowej. Przez cały czas wojny przebywają wraz z innymi dziećmi w obozie wojskowym. Tam poznają się i zaczynają się zaprzyjaźniać.

WojnaWojna zaczyna się coraz bardziej zbliżać do obozu, a Janek i Stasia postanawiają uciec. Wyruszają w podróż, która ma ich doprowadzić do bezpiecznego miejsca. Podczas wędrówki spotykają wielu ludzi, którzy pomagają im w ich misji.

PrzyjaźńJanek i Stasia zaczynają coraz bardziej zbliżać się do siebie. Ich przyjaźń jest silna i pomaga im przetrwać trudy wojny. W końcu udaje im się dotrzeć do bezpiecznego miejsca, gdzie mogą zacząć nowe życie.

Film "Śniegi wojny" to opowieść o przyjaźni, która pomaga przetrwać najtrudniejsze chwile. To historia o dwójce młodych ludzi, którzy zostali zmuszeni do wzięcia udziału w wojnie, ale mimo to zdołali odnaleźć szczęście.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Śniegi wojny obsada
Śniegi wojny
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Wojenny
Czas trwania: 99 min.
Reżyseria: Petter Næss
Scenariusz: Petter Næss, Ole Meldgaard, Dave Mango
Produkcja: Norwegia, Szwecja
Premiera: 4 marca 2012

Śniegi wojny - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Film dostępny za darmo dla zarejestrowanych użytkowników
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Śniegi wojny - Opinie

7 + 4 =

Śniegi wojny - polecane w tej kategorii

Śniegi wojny - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne