Muzyka serca


1 głosy
Sur le rythme
Oceń film
5.00

Muzyka serca - fabułaFabuła filmu "Muzyka serca"Film "Muzyka serca" opowiada historię młodego skrzypka, Auguste'a Gusteina. Auguste jest synem wybitnego skrzypka, który zmarł, gdy Auguste miał zaledwie sześć lat. Auguste wychowywany jest przez swoją matkę, która jest bardzo surowa i wymaga od niego, aby był doskonały.

Auguste i jego muzykaAuguste jest bardzo utalentowanym skrzypkiem, ale jego matka nie pozwala mu występować publicznie. Auguste wymyśla więc sposób, aby grać swoją muzykę w ukryciu. Przy pomocy swojego przyjaciela, który jest kowalem, Auguste tworzy skrzypce z metalu.

Spotkanie z IsabelleAuguste poznaje Isabelle, która jest córką bogatego właściciela ziemskiego. Isabelle jest zafascynowana muzyką Auguste'a i postanawia pomóc mu występować publicznie. Auguste i Isabelle zakochują się w sobie, a Isabelle pomaga Auguste'owi występować publicznie.

Koncert w WiedniuAuguste i Isabelle wyjeżdżają do Wiednia, aby wystąpić na koncercie. Auguste występuje na koncercie i jego muzyka wywołuje wielkie emocje wśród publiczności. Auguste zostaje okrzyknięty geniuszem skrzypcowym.

ZakończenieAuguste i Isabelle wracają do domu i postanawiają wspólnie tworzyć muzykę. Auguste zdobywa sławę i uznania, a jego muzyka staje się znana na całym świecie. Auguste i Isabelle są szczęśliwi i żyją długo i szczęśliwie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Muzyka serca obsada
Muzyka serca
Kategoria: Filmy
Gatunek: Muzyczny, Romans
Czas trwania: 89 min.
Reżyseria: Charles-Olivier Michaud
Scenariusz: Caroline Héroux
Produkcja: Kanada
Premiera: 12 sierpnia 2011 (świat)

Muzyka serca - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Muzyka serca - Opinie

3 + 1 =

Muzyka serca - polecane w tej kategorii

Muzyka serca - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne