Spartakus: Bogowie areny


5 głosy
Spartacus: Gods of the Arena
Oceń film
3.60

Spartakus: Bogowie areny - fabułaFabuła serialu "Spartakus: Bogowie areny"Serial "Spartakus: Bogowie areny" opowiada historię gladiatora Spartakusa, który został wybrany do walki w arenie gladiatorów. Jego celem jest wyzwolenie siebie i innych niewolników z niewoli.

Postać SpartakusaSpartakus jest młodym, silnym i odważnym gladiatorze, który jest gotowy do walki o wolność. Jego celem jest zniszczenie systemu niewolnictwa, który panuje w starożytnym Rzymie.

Postać BatiatusaBatiatus jest właścicielem ludzkich niewolników, których wykorzystuje do walki w arenie. Jest okrutny i bezwzględny, a jego celem jest zdobycie jak największej sławy i bogactwa.

Postać LucjuszaLucjusz jest synem Batiatusa i jego następcą. Jest młody i ambitny, ale jego ambicje są znacznie większe niż jego ojciec. Chce zdobyć władzę i sławę, a także zniszczyć Spartakusa.

Postać GlabrusaGlabrus jest najlepszym gladiatorze w arenie. Jest silny i odważny, a jego celem jest zdobycie sławy i bogactwa. Jest wrogiem Spartakusa i chce go pokonać w walce.

Serial "Spartakus: Bogowie areny" opowiada historię walki Spartakusa o wolność i zniszczenie systemu niewolnictwa. Jego przeciwnikami są Batiatus, Lucjusz i Glabrus, którzy chcą go pokonać i zdobyć władzę i sławę. Czy Spartakusowi uda się wyzwolić siebie i innych niewolników?
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Spartakus: Bogowie areny obsada
Spartakus: Bogowie areny
Kategoria: Seriale
Gatunek: Historyczny, Przygodowy, Sensacyjny
Czas trwania: 50 min.
Reżyseria: Rick Jacobson
Scenariusz: Steven S. DeKnight, Brent Fletcher i in.
Produkcja: USA
Premiera: 21 stycznia 2011

Spartakus: Bogowie areny - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Spartakus: Bogowie areny - Opinie

3 + 8 =

Spartakus: Bogowie areny - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne