Fot: pixinoo / Shutterstock.com

Alanis Wheeler - Opowieść Podręcznej


10 głosy
The Handmaid's Tale
Oceń film
4.70

Alanis Wheeler

BIOGRAFIA Genevieve Angelson

CHARAKTERYSTYKA


Żona Ryana, bogatego sojusznika Gileadu mieszkającego w Toronto. Sama także popiera reżim z Gilead. Na pierwszy rzut oka przypomina charakterem męża – jest życzliwa i miła, bardziej od niego otwarta. To jednak tylko pozory, tak naprawdę lubi dominować i mieć nad wszystkim kontrolę, gdy jej się to nie udaje, traci panowanie nad sobą, staje się wybuchowa. Jest też zgorzkniała i żądna władzy.


WYGLĄD


Drobna, niezbyt wysoka, szczupła kobieta około 40 lat. Ma długie rudawe włosy, które zazwyczaj spina z tyłu. Ubiera się prosto, ale elegancko, zazwyczaj w ciemne stroje.


BIOGRAFIA


Sezon 5


Razem z mężem przyjmuje Serenę. Wydaje się być zachwycona obecnością żony komandora, która na dodatek jest w ciąży. Z czasem zaczyna się nią jednak coraz bardziej wysługiwać, traktując ją niemal jak służącą. Wielokrotnie daje Serenie do zrozumienia, że nie ma już takiej pozycji, jaką miała jako żona Freda, a w Kanadzie nikt się z nią nie liczy.


Zaczyna się opiekować Noahem po uwięzieniu Sereny, stosuje przy tym metody „zimnego chowu”, uważa, że dziecko należy wychowywać surowo. Co jakiś czas odwiedza Serenę w więzieniu, aby ta dała jej butelki z odciągniętym z piersi mlekiem. Ostatecznie zgadza się na ponowne przyjęcie Sereny do domu Wheelerów, ale traktuje ją bardziej jak mamkę niż matkę Noaha. Wścieka się po odkryciu, że bez jej wiedzy Serena prosiła Ryana o zgodę na wyjazd na otwarcie kliniki leczenia niepłodności, policzkuje ją.

Alanis Wheeler - powiązania postaci Opowieść Podręcznej

Alanis Wheeler
Alanis Wheeler - Opowieść Podręcznej Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Genevieve Angelson

Alanis Wheeler - Opinie

6 + 4 =

Opowieść Podręcznej - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne