Marsylski łącznik


0 głosy
La French
Oceń film
0.00

Marsylski łącznik - fabułaFabuła filmu "Marsylski łącznik"Film "Marsylski łącznik" to opowieść o przygodach młodego chłopca o imieniu Max. Max jest zwykłym dzieckiem, które mieszka w małym miasteczku. Pewnego dnia jego życie zmienia się, gdy odkrywa, że jest wyjątkowy.

Max i jego wyjątkowośćMax odkrywa, że jest Marsylskim łącznikiem, czyli osobą, która może przenosić się między światami. Jego zadaniem jest chronić ludzi przed złymi siłami, które chcą zniszczyć świat.

Max i jego przyjacieleMax nie jest sam w swojej misji. Ma wielu przyjaciół, którzy mu pomagają. Wśród nich są: jego przyjacielka, która wierzy w niego i wspiera go w jego misji, oraz jego przyjaciel, który jest w stanie wyczuć złe siły.

Walka z złemMax i jego przyjaciele muszą stawić czoła złym siłom, które chcą zniszczyć świat. Muszą znaleźć sposób, aby powstrzymać zło i ocalić ludzi.

ZakończenieMax i jego przyjaciele walczą z złem i ostatecznie odnoszą zwycięstwo. Max odkrywa, że jego wyjątkowość jest jego siłą i dzięki niej może ocalić świat. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Max i jego przyjaciele cieszą się zwycięstwem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Marsylski łącznik obsada
Marsylski łącznik
Kategoria: Filmy
Gatunek: Kryminał
Czas trwania: 129 min.
Reżyseria: Cédric Jimenez
Scenariusz: Audrey Diwan, Cédric Jimenez
Produkcja: Belgia, Francja
Premiera: 12 czerwca 2015 (Polska)
10 września 2014 (świat)

Marsylski łącznik - gdzie obejrzeć

9,90 zł
za film
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Marsylski łącznik - Opinie

4 + 6 =

Marsylski łącznik - polecane w tej kategorii

Marsylski łącznik - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne