Zaślepiona


0 głosy
Flying bird
Oceń film
0.00

Zaślepiona - fabułaFabuła filmu "Zaślepiona"Film "Zaślepiona" to opowieść o młodej kobiecie, która zostaje sparaliżowana po wypadku samochodowym. Główna bohaterka, Emily, jest zmuszona do życia w ciemności, ponieważ jej rdzeń kręgowy został uszkodzony.

Emily i jej rodzinaEmily ma trzech braci, którzy starają się jak najlepiej pomóc jej w powrocie do zdrowia. Rodzina Emily jest bardzo zaangażowana w jej rehabilitację, a jej matka, która jest lekarzem, wspiera ją w każdy możliwy sposób.

Przyjaciele EmilyEmily ma również dwóch przyjaciół, którzy są jej wsparciem w trudnych chwilach. Jednym z nich jest jej były chłopak, który wciąż jest z nią w kontakcie i pomaga jej w powrocie do zdrowia. Drugim przyjacielem Emily jest jej sąsiad, który jest zawsze gotowy do pomocy.

Powrót do zdrowiaEmily zaczyna powoli odzyskiwać wzrok, dzięki ciężkiej pracy i wsparciu ze strony rodziny i przyjaciół. Wraz z powrotem do zdrowia Emily zaczyna odkrywać nowe rzeczy o sobie i swoim życiu.

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwie, gdy Emily odzyskuje wzrok i może cieszyć się życiem. Film pokazuje, jak ważne jest wsparcie bliskich i przyjaciół w trudnych chwilach.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Zaślepiona obsada
Zaślepiona
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 88 min.
Reżyseria: Katarzyna Klimkiewicz
Scenariusz: Naomi Wallace, Bruce McLeod i in.
Produkcja: Wielka Brytania
Premiera: 24 maja 2013 (Polska)
24 czerwca 2012 (świat)

Zaślepiona - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Zaślepiona - Opinie

6 + 9 =

Zaślepiona - polecane w tej kategorii

Zaślepiona - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne