Lanka - fabułaFabuła filmu "Lanka"Film "Lanka" to opowieść o młodej kobiecie, która wyrusza w podróż do odległej wyspy, aby odnaleźć swoją przeszłość. Główną bohaterką jest Lanka, która wraz z przyjaciółmi wyrusza w niebezpieczną wyprawę.

PostacieLanka jest młodą kobietą, która wyrusza w podróż, aby odkryć swoją przeszłość. Towarzyszą jej przyjaciele: Kishan, który jest jej najlepszym przyjacielem i wiernym towarzyszem, oraz Ravi, który jest zaradnym i odważnym przywódcą.

WyprawaGrupa przyjaciół wyrusza w podróż, aby odnaleźć wyspę, na której Lanka miała spędzić dzieciństwo. Podczas wyprawy spotykają wielu niebezpiecznych przeciwników, którzy próbują im przeszkodzić. Muszą stawić czoła wielu wyzwaniom, aby dotrzeć do celu.

KonfrontacjaGdy Lanka i jej przyjaciele dotrą na wyspę, odkryją, że jest ona opanowana przez złego władcę. Muszą stawić mu czoła, aby odzyskać wolność. W końcu Lanka i jej przyjaciele pokonują władcę i odzyskują wolność.

ZakończeniePo pokonaniu władcy Lanka odkrywa, że jej przeszłość jest związana z wyspą. Odkrywa także, że jej przyjaciele są jej rodziną. Wszyscy razem wracają do domu, aby zacząć nowe życie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Lanka obsada
Lanka
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 104 min.
Reżyseria: Maqbool Khan
Scenariusz: Maqbool Khan
Produkcja: Indie
Premiera: 9 grudnia 2011 (świat)

Lanka - gdzie obejrzeć

6,90 zł
za film
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Lanka - Opinie

9 + 8 =

Lanka - polecane w tej kategorii

Lanka - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne