Królik po berlińsku


0 głosy
Królik po berlińsku
Oceń film
0.00

Królik po berlińsku - fabułaFabuła filmu "Królik po berlińsku"Film "Królik po berlińsku" to opowieść o przygodach małego królika o imieniu Max. Max mieszka w Berlinie i jest bardzo szczęśliwy. Jego życie zmienia się, gdy jego właścicielka, Lina, zostaje wysłana do szkoły w innym mieście. Max postanawia uciec i odnaleźć swoją właścicielkę.

Podróż MaxaMax wyrusza w podróż, aby odnaleźć Lina. Po drodze spotyka wielu przyjaciół, w tym kotka o imieniu Mietek, który pomaga mu w jego wyprawie. Max i Mietek wyruszają w dalszą drogę, aby odnaleźć Lina.

Spotkanie z LinaMax i Mietek w końcu odnajdują Lina. Okazuje się, że Lina jest w szkole, która jest zamknięta z powodu pandemii. Max i Mietek postanawiają pomóc Lina w ucieczce.

UcieczkaMax i Mietek wraz z Lina udają się w podróż, aby uciec z zamkniętej szkoły. W trakcie ucieczki spotykają wielu przyjaciół, którzy pomagają im w ich wyprawie.

ZakończenieMax, Mietek i Lina w końcu docierają do Berlina. Tam spotykają się z rodziną Liny i wszyscy są szczęśliwi. Max i Mietek zostają przyjaciółmi Liny na zawsze.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Królik po berlińsku obsada
Królik po berlińsku
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dokument, Historyczny
Czas trwania: 50 min.
Reżyseria: Bartosz Konopka
Scenariusz: Bartosz Konopka, Piotr Rosołowski
Produkcja: Niemcy, Polska
Premiera: 12 maja 2009 (Polska)
24 kwietnia 2009 (świat)

Królik po berlińsku - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Królik po berlińsku - Opinie

7 + 8 =

Królik po berlińsku - polecane w tej kategorii

Królik po berlińsku - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne