Fot: Artography / Shutterstock.com

Stephen "Steve" Murphy - Narcos


10 głosy
Narcos
Oceń film
5.00

Stephen "Steve" Murphy

BIOGRAFIA Boyd Holbrook

CHARAKTERYSTYKA


Agent DEA pracujący w Kolumbii, biorący udział w śledztwie przeciw Pablo Escobarowi. Urodził się w Tennessee, ma żonę Connie (w pierwotnej wersji scenariusza mieli mieć dziecko, ale już w trakcie realizacji pomysł ten zarzucono). Na początku jawi się jako prawdziwy twardziel, ale też naiwniak z zasadami nieprzystającymi do realiów Kolumbii i wojen handlarzy narkotyków. W kolejnych latach, w których widzi śmierć towarzyszy, musi iść na układy z przestępcami, próbuje się go przekupić, staje się nieco dwuznaczny moralnie – coraz bliższy jest temu, by zło zwalczać złem. Odważny, brawurowy, bardziej powściągliwy od swego partnera Javiera, dobry taktyk i detektyw. Jako mąż czuły i oddany, ma w żonie duże wsparcie.


Postać wzorowana na prawdziwym agencie o tym samym imieniu i nazwisku (prawdziwy Murphy nie przyjechał jednak do Kolumbii już na samym początku „kariery” Escobara, a zjawił się tam dopiero dwa lata przed jego śmiercią).


Steve jest narratorem w „Narcos”, wiele faktów poznajemy nie przez to, co oglądamy na ekranie, a przez to, co mówi z offu.


Stephen "Steve" Murphy - powiązania postaci Narcos

Stephen "Steve" Murphy
Stephen Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Boyd Holbrook
Profesja: policjant

Stephen "Steve" Murphy - Opinie

6 + 6 =

Narcos - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne