Fot: DFree / Shutterstock.com

Chloe Decker

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Chloe Decker to jedna z ciekawszych i ważniejszych postaci serialu „Lucyfer”, obok tytułowego bohatera o tym imieniu. Wciela się w nią Lauren German. Chloe to bystra pani detektyw wydziału zabójstw, która rozwiązuje każdą zagadkę. Po pojawieniu się w jej życiu Lucyfera postanawia, po kilku nieudanych próbach, zgodzić się, by  stał się on jej towarzyszem w sprawach kryminalnych Los Angeles. W ten sposób zaczynają tworzyć udaną detektywistyczną parę.


Chloe ma córkę-łobuziarę o imieniu Trixie, a jej dawnym partnerem jest konkurent w zawodzie - Dan Espinoza. Walczą nie tylko o stanowisko, ale i o życie prywatne i córkę. Chloe jest zdeterminowana, profesjonalna oraz bardzo kobieca i piękna, co nie umknęło uwadze Lucyfera


WYGLĄD


Chloe jest niebieskooką blondynką, bardzo poświęconą zawodowi detektywa. Ubiera się stosownie do profesji i jest zawsze na miejscu zbrodni. Włosy nosi związane w kucyk lub rozpuszczone. Ma ładną aparycję i wie o tym doskonale nie tylko Lucyfer, który próbuje ją zdobyć i rozszyfrować, ale i inni mężczyźni. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


W dość specyficznych, bo kryminalnych okolicznościach Chloe poznaje Lucyfera. I choć początkowo nie ufa mu, po pewnym czasie przekonuje się do niego i pozwala, by wraz z nią prowadził śledztwa w sprawie zabójstw w Los Angeles. Podczas pewnej strzelaniny zostaje ranna i widzi, jak pomimo wielu kul Lucyferowi nic nie dolega. Zaczyna też doceniać jego urok i umiejętność wpływu na ludzi, co też jednak trochę ją zadziwia. 


Chloe ma konflikt z byłym mężem i problemy z córką, która rozrabia w szkole. 


Sezon 2


Wśród funkcjonariuszy wydziału zabójstw, gdzie pracuje Chloe, pojawia się nowa postać – Ella Lopez, która jest specjalistką ds. badania miejsc zbrodni. Między kobietami nawiązuje się nić przyjaźni. Chloe poznaje też lepiej Mazikeen, która po udanej imprezie wprowadza się do pani detektyw i zrywa kontakt z Lucyferem


Sezon 3


Na posterunku policji pojawia się kapitan Pierce, który jest kolejną zagadkową postacią w tej mrocznej opowieści. Pozostaje tylko pytanie, jakie relacje powstaną między nim a resztą zespołu, w tym Chloe. Powraca także zdesperowana matka Lucyfera, Charlotte, która nie przepada za piękną panią detektyw. Z kolei w ostatniej części sezonu Chloe widzi prawdziwe oblicze Diabła i jest w rozterce. 


Sezon 4


Chloe jest przerażona prawdziwym, piekielnym obliczem Lucyfera. Dopiero teraz dociera do niej, że zawsze tak było i Lucyfer wiele razy to mówił. Z drugiej jednak strony chce mu pomóc, ponieważ był jej partnerem. Pojawia się również pomysł i potajemny motyw odesłania Morningstara do czeluści piekieł, poprzez Watykan. Prawda jednak wychodzi na jaw i Chloe musi podjąć decyzję, po czyjej stronie chce stanąć. 


Sezon 5


Lucyfer wraca do piekieł, a na Ziemi pojawia się jego brat bliźniak, który namiesza w życiu Decker. Po pewnym czasie pojawia się jednak z powrotem Lucyfer i rozwija się wątek miłosny jego i Chloe. Poznajemy dobre i wrażliwe oblicze Lucyfera, który potrafi kochać. Możemy obejrzeć kilka naprawdę wzruszających i dramatycznych scen z Chloe i Lucyferem w roli głównej. Nie zapomniano jednak również o wartkiej akcji. 


 

Pełna biografia »

Chloe Decker - powiązania postaci

Chloe Decker
Fot: DFree / Shutterstock.com
Aktor: Lauren German
Profesja: detektyw

Chloe Decker - ciekawostki

  1. Lauren German (serialowa Chloe Decker) znana jest też z ról drugoplanowych innych produkcji, np. horrorów: "Hostel 2" i "Teksańska masakra piłą mechaniczną". Wystąpiła również w filmie „Szkoła uczuć”.

  2. Aktorka lubi zmieniać kolor włosów.

  3. Urodziła się w 1978 r., a wciąż wygląda młodo.

Chloe Decker - Opinie

6 + 1 =

Lucyfer - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne