Kochanek królowej


0 głosy
En kongelig Affære
Oceń film
0.00

Kochanek królowej - fabułaFabuła filmu "Kochanek królowej"Film "Kochanek królowej" opowiada historię królowej Elżbiety II i jej romansu z jej długoletnim przyjacielem i doradcą, lordem Porchester.

Królowa Elżbieta IIKrólowa Elżbieta II jest główną postacią w filmie. Jest królową Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej od 1952 roku. Jest znana z tego, że jest wyjątkowo lojalna wobec swoich przyjaciół i doradców. W filmie Elżbieta II jest zafascynowana lordem Porchester, który jest jej długoletnim przyjacielem i doradcą.

Lord PorchesterLord Porchester jest drugą główną postacią w filmie. Jest długoletnim przyjacielem i doradcą królowej Elżbiety II. Jest znany z tego, że jest wyjątkowo lojalny wobec królowej i jest w stanie zrobić wszystko, aby jej pomóc. W filmie lord Porchester jest zafascynowany królową Elżbietą II i postanawia zrobić wszystko, aby zbliżyć się do niej.

FabułaFabuła filmu "Kochanek królowej" skupia się na romansie między królową Elżbietą II a jej długoletnim przyjacielem i doradcą, lordem Porchester. Film opowiada o tym, jak królowa i lord Porchester starają się zbliżyć do siebie, mimo że są obiektem plotek i krytyki ze strony otoczenia. Film pokazuje, jak królowa i lord Porchester walczą o swoją miłość i jak ich relacja wpływa na ich życie i życie ich bliskich.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Kochanek królowej obsada
Kochanek królowej
Kategoria: Filmy
Gatunek: Kostiumowy, Historyczny, Romans
Czas trwania: 131 min.
Reżyseria: Nikolaj Arcel
Scenariusz: Nikolaj Arcel, Rasmus Heisterberg
Produkcja: Czechy, Dania, Szwecja
Premiera: 16 lutego 2012 (świat)

Kochanek królowej - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
30 zł
w pakiecie
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Kochanek królowej - Opinie

10 + 5 =

Kochanek królowej - polecane w tej kategorii

Kochanek królowej - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne