Merida Waleczna


8 głosy
Brave
Oceń film
4.00

Merida Waleczna - fabułaMerida WalecznaMerida to młoda dziewczyna, która mieszka w królestwie DunBroch. Jest córką króla Fergusa i królowej Elinor. Merida jest silną, odważną i niezależną dziewczyną, która uwielbia łucznictwo i jeździectwo.

Konflikt z rodzicamiMerida nie zgadza się z tradycyjnymi zasadami panującymi w królestwie. Nie chce się zgodzić na to, że jej rodzice chcą wybrać jej męża. Postanawia więc uciec z zamku i szukać pomocy u zaklęciarza.

ZaklęcieMerida prosi zaklęciarza o zaklęcie, które pozwoli jej uniknąć małżeństwa. Zaklęciarz przygotowuje dla niej magiczny napój, który ma zmienić jej los.

Konsekwencje zaklęciaMerida pije napój, ale nie wie, że zaklęcie ma poważne konsekwencje. Kiedy wraca do zamku, jej rodzice zamieniają się w dzikie zwierzęta. Merida musi teraz odnaleźć sposób, aby odwrócić skutki zaklęcia.

Poszukiwania


Merida wyrusza w podróż, aby odnaleźć sposób na odwrócenie zaklęcia. Podczas swojej wędrówki spotyka wiele niebezpieczeństw, ale także przyjaciół, którzy jej pomagają.

Happy endMerida odnajduje sposób na odwrócenie zaklęcia i jej rodzice wracają do normalności. Merida zdobywa wymarzonego konia i zostaje królową DunBroch. Wszyscy żyją długo i szczęśliwie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Merida Waleczna obsada
Merida Waleczna
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: Pełnometrażowy
Czas trwania: 90 min.
Reżyseria: Mark Andrews, Brenda Chapman
Scenariusz: Brenda Chapman, Irene Mecchi, Mark Andrews, Steve Purcell
Produkcja: USA
Premiera: 17 sierpnia 2012 (Polska) 10 czerwca 2012 (świat)

Merida Waleczna - gdzie obejrzeć

od 12,90 zł
za film
Oglądaj
37,99 zł
w abonamencie
Oglądaj
od 9,90 zł
za film
Oglądaj
od 14,99 zł
za film
Oglądaj
9,99 zł
za film
Oglądaj
płatny
Oglądaj
9,99 zł
za film
Oglądaj

Merida Waleczna - Opinie

9 + 5 =

Merida Waleczna - polecane w tej kategorii

Merida Waleczna - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne