Lato Muminków


0 głosy
Muumi ja vaarallinen juhannus
Oceń film
0.00

Lato Muminków - fabułaMuminki wyruszają na wakacjeMuminki, rodzina zamieszkująca Dolinę Muminków, postanowiła wyruszyć na wakacje. Wszyscy byli bardzo podekscytowani, ponieważ nigdy wcześniej nie wyjeżdżali tak daleko.

Mama Muminka, Tata Muminka, Mumi, Mumi Niania, Mumi Tata, Mumiński Tata, Mumiński Tata i Mumiński Tata wyruszyli w podróż. Wszyscy byli bardzo podekscytowani, ponieważ nigdy wcześniej nie wyjeżdżali tak daleko.

Przygody na wakacjachMuminki wyruszyły w podróż pełną przygód. Spotkały wiele interesujących postaci, takich jak: Myszka, która pomogła im znaleźć drogę, Kaczka, która pomogła im przepłynąć rzekę, i Wiewiórka, która pomogła im znaleźć skarby.

Muminki odwiedziły również wiele interesujących miejsc, takich jak: Wyspa Muminków, gdzie spotkały się z innymi Muminkami, Wyspa Skarbów, gdzie znalazły skarby, i Wyspa Czarodziejów, gdzie spotkały się z Czarodziejem.

Powrót do domuPo kilku tygodniach przygód Muminki wróciły do domu. Były bardzo zmęczone, ale również bardzo szczęśliwe. Przywieźli ze sobą wiele skarbów i wspomnień, które będą im towarzyszyć przez całe życie.

Muminki były bardzo szczęśliwe, że mogły spędzić wakacje razem. Wiedziały, że nigdy nie zapomną tego wspaniałego czasu, który spędziły razem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Lato Muminków obsada
Lato Muminków
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: Pełnometrażowy
Czas trwania: 70 min.
Reżyseria: Maria Lindberg
Scenariusz: Minna KarvonenIivo Baric
Produkcja: Austria, Finlandia, Polska
Premiera: 15 maja 2009 (Polska) 11 marca 2008 (świat)

Lato Muminków - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Lato Muminków - Opinie

4 + 2 =

Lato Muminków - polecane w tej kategorii

Lato Muminków - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne