Miffy Przygoda w ZOO


0 głosy
Nijntje de film
Oceń film
0.00

Miffy Przygoda w ZOO - fabułaMiffy Przygoda w ZOOMiffy, mała króliczka, wraz ze swoimi przyjaciółmi, Snufflem i Grunhildem, wybrała się do ZOO. Wszyscy byli bardzo podekscytowani, gdyż była to ich pierwsza wizyta w ZOO.

Spotkanie z Panem KaczoremNa miejscu spotkali Pana Kaczora, który był opiekunem ZOO. Pan Kaczor opowiedział im o wszystkich zwierzętach, które mieszkały w ZOO. Miffy i jej przyjaciele byli bardzo zaciekawieni.

Przygoda z PingwinemNastępnie Miffy i jej przyjaciele spotkali pingwina, który miał na imię Pingo. Pingo opowiedział im o swoim życiu w ZOO i zaprosił ich do zabawy. Wszyscy bawili się świetnie, aż do momentu, gdy Pingo zgubił swoją czapkę.

Poszukiwania czapkiMiffy i jej przyjaciele postanowili pomóc Pingo w odnalezieniu jego czapki. Wyruszyli w podróż po ZOO, aby odnaleźć czapkę. W końcu udało im się ją znaleźć i Pingo był bardzo szczęśliwy.

Powrót do domuPo powrocie do domu Miffy i jej przyjaciele opowiedzieli swoim rodzicom o swojej przygodzie w ZOO. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z tego, co zobaczyli i doświadczyli. Miffy i jej przyjaciele z pewnością będą wspominać tę wycieczkę przez długi czas.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Miffy Przygoda w ZOO obsada
Miffy Przygoda w ZOO
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: Pełnometrażowy
Czas trwania: 70 min.
Reżyseria: Hans Perk
Scenariusz: Fine Trossel, James Still
Produkcja: Holandia
Premiera: 30 stycznia 2013 (świat)

Miffy Przygoda w ZOO - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Miffy Przygoda w ZOO - Opinie

10 + 10 =

Miffy Przygoda w ZOO - polecane w tej kategorii

Miffy Przygoda w ZOO - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne