Fot: Taljat David / Shutterstock.com

Mary Lynn Blanks - Tajemnice FIFA


4 głosy
FIFA Uncovered
Oceń film
5.00

Mary Lynn Blanks

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Mary Lynn Blanks znana jest przede wszystkim jako aktorka serialowa, bardzo popularna na przełomie lat 70/80 XX w. Rozgłos przyniosła jej rola Tary Martin w produkcji „Wszystkie moje dzieci”. Jeszcze wcześniej znała Chucka Blazera, ale rozstali się w fatalnych okolicznościach – partner pobił ją niemal do nieprzytomności. Odezwał się po ćwierć wieku (dosłownie), jakby nic nigdy się nie stało – wówczas już zaczął karierę w strukturach FIFA, gdzie wkrótce dojdzie do najwyższego stanowiska piastowanego w tej organizacji przez Amerykanina. Jak napisał w pierwszej wiadomości do niej, jada z królami i prezydentami, lata po całym świecie i dobrze się bawi.


Mary Lynn Blanks i Chuck Blazer zostali ponownie parą, byli nią przez dekadę, aktorka była świadkiem jego największych sukcesów, a potem upadku. W „Tajemnicach FIFA” Blazera zobaczymy właśnie głównie oczami Blanks, usłyszymy jej komentarze. Wspomina go jako człowieka, który kochał pokazywać, że ma pieniądze, wydawał mnóstwo na wspólne podróże, jadali w najlepszych restauracjach, spotykali się z elitą, dostała prezent od Putina, spędziła dzień z Nelsonem Mandelą. Traktowani byli jak królowie, od członków komitetów wykonawczych zależało przecież, gdzie obędzie się mundial. Blanks opowiada także o współpracy Blazera z FBI. Z jednej strony go broni, wydaje się jej czystszy niż reszta aresztowanych potem działaczy, z drugiej przyznaje, że o wielu rzeczach nie wiedziała i być może w swej ocenie się myli.


WYGLĄD


Niezbyt wysoka kobieta, mimo prawie 70 lat na karku (rocznik 1952) wciąż elegancka i wyglądająca na dużo młodszą, szczupła, ze średniej długości jasnymi włosami.

Mary Lynn Blanks - powiązania postaci Tajemnice FIFA

Mary Lynn Blanks
Profesja: aktorka

Mary Lynn Blanks - Opinie

1 + 10 =

Tajemnice FIFA - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne