Zaczarowany ołówek


0 głosy
Zaczarowany ołówek
Oceń film
0.00

Zaczarowany ołówek - fabułaZaczarowany ołówekKiedyś w małej wiosce mieszkała dziewczynka o imieniu Agata. Była bardzo zdolna i uwielbiała rysować. Pewnego dnia jej mama dała jej zaczarowany ołówek. Agata była bardzo podekscytowana i zaczęła rysować.

Magiczne rysunkiGdy Agata rysowała, jej rysunki zaczęły się dziać. Wszystko, co narysowała, stawało się rzeczywistością. Agata była zaskoczona, ale postanowiła wykorzystać swoje nowe zdolności.

Przygoda zaczyna sięAgata postanowiła wyruszyć w podróż, aby odkryć tajemnicę zaczarowanego ołówka. Wyruszyła wraz ze swoim przyjacielem, króliczkiem o imieniu Kiciu. Razem przemierzali krainy, spotykając różne postacie i przeżywając przygody.

Zły czarodziejPodczas swojej podróży Agata i Kiciu spotkali złego czarodzieja, który chciał zdobyć zaczarowany ołówek. Czarodziej wykorzystał swoje złe czary, aby zmusić Agatę do oddania mu ołówka.

ZwycięstwoAgata i Kiciu postanowili stawić czoła czarodziejowi. Agata wykorzystała swoje rysunki, aby pokonać czarodzieja. W końcu udało jej się go pokonać i odzyskać zaczarowany ołówek.

MorałAgata i Kiciu wrócili do domu, gdzie Agata zrozumiała, że zaczarowany ołówek może być potężnym narzędziem, ale tylko wtedy, gdy jest używany z odpowiedzialnością. To była ważna lekcja, którą Agata zapamiętała na zawsze.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Zaczarowany ołówek obsada
Zaczarowany ołówek
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: W odcinkach
Czas trwania: 9 min.
Reżyseria: Karol Baraniecki
Scenariusz: Karol Baraniecki, Adam Ochocki
Produkcja: Polska
Premiera: 1964

Zaczarowany ołówek - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Zaczarowany ołówek - Opinie

10 + 8 =

Zaczarowany ołówek - polecane w tej kategorii

Zaczarowany ołówek - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne