Truskawkowe ciastko


4 głosy
Strawberry Shortcake
Oceń film
5.00

Truskawkowe ciastko - fabułaTruskawkowe ciastkoKiedyś w małej wiosce mieszkała mała dziewczynka o imieniu Agata. Była bardzo szczęśliwa, ponieważ miała wielu przyjaciół i rodzinę, która ją kochała.

Agata uwielbiała truskawki i jej ulubionym deserem było truskawkowe ciastko. Pewnego dnia jej mama zrobiła jej truskawkowe ciastko i Agata była bardzo szczęśliwa.

Niestety, wkrótce po tym, jak Agata zjadła ciastko, zaczęła się dziwna zmiana. Agata zaczęła mówić językiem truskawek i zaczęła wyglądać jak truskawka.

Agata postanowiła wyruszyć w podróż, aby odnaleźć sposób na powrót do normalności. Wyruszyła wraz ze swoim przyjacielem, króliczkiem o imieniu Kłapouchy.

Podczas swojej podróży Agata i Kłapouchy spotkali wielu przyjaciół, w tym króla truskawek, który powiedział im, że jedynym sposobem na powrót do normalności jest znalezienie magicznego truskawkowego ciastka.

Agata i Kłapouchy wyruszyli w poszukiwaniu magicznego ciastka. Podczas swojej podróży spotkali wielu przyjaciół, którzy pomogli im w ich poszukiwaniach.

W końcu Agata i Kłapouchy dotarli do magicznego truskawkowego ciastka. Po zjedzeniu ciastka Agata wróciła do normalności.

Agata i Kłapouchy wrócili do domu, gdzie czekali na nich ich przyjaciele i rodzina. Wszyscy byli bardzo szczęśliwi, że Agata wróciła do normalności.

Agata i jej przyjaciele zawsze będą wspominać tę niezwykłą przygodę i truskawkowe ciastko, które im pomogło.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Truskawkowe ciastko obsada
Truskawkowe ciastko
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: W odcinkach
Czas trwania: 22 min.
Reżyseria: Marsha Goodman
Scenariusz: Phil Harnage
Produkcja: USA, Francja
Premiera: 2003

Truskawkowe ciastko - gdzie obejrzeć

płatny
Oglądaj

Truskawkowe ciastko - Opinie

5 + 8 =

Truskawkowe ciastko - polecane w tej kategorii

Truskawkowe ciastko - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne