Miś Fantazy


0 głosy
Miś Fantazy
Oceń film
0.00

Miś Fantazy - fabułaMiś FantazyMiś Fantazy to bajka o przygodach małego misia, który mieszka w lesie. Jego najlepszym przyjacielem jest królik, który nazywa się Błyskotka. Razem z Błyskotką Miś Fantazy wyrusza w niezwykłą podróż, aby odnaleźć skarb.

Na ich drodze pojawia się wiele przeszkód. Muszą stawić czoła złemu czarodziejowi, który chce zdobyć skarb dla siebie. Na szczęście Miś Fantazy i Błyskotka mają wielu przyjaciół, którzy pomagają im w walce z czarodziejem.

PrzyjacieleDo przyjaciół misia należą: sowa, która doradza mu w trudnych sytuacjach, kot, który pomaga mu w walce z czarodziejem, oraz kaczka, która dostarcza im informacji o skarbie.

Miś Fantazy i Błyskotka spotykają również inne zwierzęta, które pomagają im w ich wyprawie. Są to m.in. lis, który uczy ich jak przetrwać w lesie, oraz szczur, który pomaga im w odnalezieniu skarbu.

ZakończeniePo wielu przygodach Miś Fantazy i Błyskotka odnajdują skarb. Okazuje się, że skarb jest w rzeczywistości magicznym kamieniem, który daje właścicielowi moc. Miś Fantazy i Błyskotka postanawiają użyć mocy kamienia do dobra i wszystkie zwierzęta w lesie żyją w szczęściu i zgodzie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Miś Fantazy obsada
Miś Fantazy
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: W odcinkach
Czas trwania: 13 min.
Reżyseria: Robert Turło
Scenariusz: Ewa Karwan-Jastrzębska, Marek Karwan-Jastrzębski
Produkcja: Polska
Premiera: 24 marca 2008

Miś Fantazy - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Miś Fantazy - Opinie

10 + 5 =

Miś Fantazy - polecane w tej kategorii

Miś Fantazy - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne