Ale cyrk!


2 głosy
Orla Frøsnapper
Oceń film
3.00

Ale cyrk! - fabułaFabuła bajki "Ale cyrk!"Bajka "Ale cyrk!" opowiada o przygodach trzech przyjaciół: Kacpra, Zosi i Kuby. Kacper i Zosia są rodzeństwem, a Kuba jest ich najlepszym przyjacielem.

Przygoda zaczyna sięWszystko zaczyna się, gdy trójka przyjaciół odkrywa, że w ich mieście pojawił się cyrk. Postanawiają wybrać się tam, aby zobaczyć, co się dzieje.

Spotkanie z cyrkowymi przyjaciółmiGdy przyjaciele przybywają do cyrku, spotykają tam wiele ciekawych postaci. Są to: szalony klaun, który nazywa się Kiko, sympatyczny słoń o imieniu Bongo, a także wesoły mały piesek o imieniu Pimpek.

Przygoda w cyrkuKacper, Zosia i Kuba postanawiają pomóc swoim nowym przyjaciołom w cyrku. Przygotowują wspaniały program, który ma zachwycić publiczność. Wszystko idzie zgodnie z planem, a cyrk zaczyna odnosić sukcesy.

Zły czarodziejNiestety, wkrótce pojawia się zły czarodziej, który chce zniszczyć cyrk. Przyjaciele muszą znaleźć sposób, aby go powstrzymać. W końcu udaje im się pokonać czarodzieja i uratować cyrk.

Happy endNa koniec wszyscy bohaterowie cieszą się z sukcesu. Kacper, Zosia i Kuba są bardzo szczęśliwi, że udało im się uratować cyrk. Wszyscy żyją długo i szczęśliwie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Ale cyrk! obsada
Ale cyrk!
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: Pełnometrażowy
Czas trwania: 82 min.
Reżyseria: Peter Dodd
Scenariusz: Søren Danielsen, Peter Dodd, Michael W. Horsten
Produkcja: Dania, Niemcy
Premiera: 23 grudnia 2011 (Polska)
1 czerwca 2011 (świat)

Ale cyrk! - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj
za darmo
Film z biblioteki CDA Premium
Oglądaj

Ale cyrk! - Opinie

7 + 7 =

Ale cyrk! - polecane w tej kategorii

Ale cyrk! - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne