Ralph Demolka


0 głosy
Wreck-It Ralph
Oceń film
0.00

Ralph Demolka - fabuła

Fabuła bajki "Ralph Demolka"


Bajka "Ralph Demolka" opowiada o przygodach sympatycznego, ale nieco niezdarnego bohatera o imieniu Ralph. Ralph jest zwykłym człowiekiem, który mieszka w małym miasteczku. Pewnego dnia, gdy Ralph wybiera się do sklepu, spotyka tajemniczego starca, który daje mu magiczny młot.


Ralph i jego magiczny młot


Ralph odkrywa, że młot ma magiczną moc. Może on niszczyć wszystko, co stanie mu na drodze. Ralph postanawia wykorzystać swoją nową moc, aby pomóc swoim sąsiadom i przyjaciołom. Jednak jego dobre intencje szybko zostają wykorzystane przez złego króla, który chce wykorzystać moc młota do zdobycia władzy.


Ralph i jego przyjaciele


Aby pokonać złego króla, Ralph musi zebrać drużynę przyjaciół. W jego drużynie znajdują się: jego przyjaciel Vanellope, która jest geniuszem technologicznym, Felix, który jest wielkim mechanikiem, oraz Calhoun, która jest wojowniczką. Wspólnie stawiają czoła złemu królowi i jego armii.


Zakończenie


Ralph i jego przyjaciele walczą dzielnie, aby pokonać złego króla i jego armię. Ostatecznie udaje im się odzyskać magiczny młot i zapobiec złu. Ralph i jego przyjaciele są bohaterami, którzy zapisali się na kartach historii.

Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Ralph Demolka obsada
Ralph Demolka
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: Pełnometrażowy
Czas trwania: 108 min.
Reżyseria: Rich Moore
Scenariusz: Phil Johnston, Jennifer Lee
Produkcja: USA
Premiera: 18 stycznia 2013 (Polska)
1 listopada 2012 (świat)

Ralph Demolka - gdzie obejrzeć

9,99 zł
za film
Oglądaj

Ralph Demolka - Opinie

3 + 1 =

Ralph Demolka - polecane w tej kategorii

Ralph Demolka - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne