Sunday School Musical


0 głosy
Sunday School Musical
Oceń film
0.00

Sunday School Musical - fabułaFabuła bajki "Sunday School Musical"Bajka "Sunday School Musical" opowiada o grupie młodych ludzi, którzy postanawiają zorganizować musical w swojej szkole niedzielnej. Głównymi bohaterami są: Emma, która jest liderem grupy, jej przyjaciel, Josh, który jest wokalistą, oraz ich przyjaciele, którzy są współtwórcami musicalu.

Emma i JoshEmma i Josh są przyjaciółmi od dzieciństwa. Emma jest zawsze pełna energii i ma wielkie marzenia. Josh jest bardziej spokojny i zawsze wspiera Emmę w jej pomysłach. Razem postanawiają zorganizować musical w szkole niedzielnej.

Przygotowania do musicaluEmma i Josh zaczynają przygotowania do musicalu. Przygotowują scenariusz, wybierają muzykę i zapraszają innych uczniów do współpracy. Wkrótce cała szkoła niedzielna jest w to zaangażowana.

Premiera musicaluPo wielu próbach i przygotowaniach, musical jest gotowy do premiery. Wszyscy uczniowie są podekscytowani i czekają na wielki dzień. Wszystko idzie zgodnie z planem, a musical okazuje się sukcesem.

Moralne przesłanieBajka "Sunday School Musical" pokazuje, że współpraca i wsparcie przyjaciół są niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Pokazuje również, że marzenia mogą się spełnić, jeśli tylko będziemy wytrwali i zdeterminowani.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Sunday School Musical obsada
Sunday School Musical
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: Pełnometrażowy
Czas trwania: 89 min.
Reżyseria: Rachel Goldenberg
Scenariusz: Rachel Goldenberg
Produkcja: Kanada, USA
Premiera: 21 października 2008 (świat)

Sunday School Musical - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Sunday School Musical - Opinie

3 + 9 =

Sunday School Musical - polecane w tej kategorii

Sunday School Musical - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne