Dzwoneczek


0 głosy
Tinker Bell
Oceń film
0.00

Dzwoneczek - fabułaDzwoneczekDzwoneczek to bajka o małej wróżce, która mieszka w krainie zwanej Neverland. Mała wróżka nazywa się Dzwoneczek i jest bardzo odważna i pełna energii. Jej najlepszym przyjacielem jest kotek, który nazywa się Figaro.

Dzwoneczek i Figaro wyruszają w podróż, aby odnaleźć skarby ukryte w Neverland. Podczas swojej wyprawy spotykają wielu przyjaciół, w tym krasnoludka, który nazywa się Smee.

Przygody DzwoneczkaDzwoneczek i jej przyjaciele przeżywają wiele przygód, w tym spotkanie z piratem, który nazywa się Kapitan Hook. Kapitan Hook jest złym piratem, który chce zdobyć skarby ukryte w Neverland. Dzwoneczek i jej przyjaciele muszą go powstrzymać.

Dzwoneczek i jej przyjaciele spotykają również wiele innych postaci, w tym wróżki, które pomagają im w ich wyprawie. Dzwoneczek i jej przyjaciele muszą również stawić czoła wielu niebezpieczeństwom, w tym złym czarownikom i potworom.

ZakończenieDzwoneczek i jej przyjaciele w końcu odnajdują skarby ukryte w Neverland. Dzwoneczek i jej przyjaciele są bardzo szczęśliwi, że udało im się powstrzymać Kapitana Hooka i odnaleźć skarby. Wszyscy wracają do domu, aby cieszyć się ze swojego sukcesu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Dzwoneczek obsada
Dzwoneczek
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: Pełnometrażowy
Czas trwania: 74 min.
Reżyseria: Bradley Raymond
Scenariusz: Jeffrey M. Howard
Produkcja: USA
Premiera: 19 września 2008

Dzwoneczek - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj

Dzwoneczek - Opinie

7 + 5 =

Dzwoneczek - polecane w tej kategorii

Dzwoneczek - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne