Coral

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Jedna z trzech głównych bohaterek serialu „Sky Rojo”, grana przez Véronikę Sánchez. Coral pracuje w nocnym klubie Las Novias, jednak gdy wplątuje się w bójkę ze swoim szefem, Romeem, ucieka. Jest uzależniona od narkotyków. Z wykształcenia jest biolożką. Jej przeszłość kryje mroczną tajemnicę.


WYGLĄD


Coral jest zadbaną kobietą o długich, ciemnobrązowych, lekko falowanych włosach oraz ciemnych oczach. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Coral pomaga jednej z pracownic klubu, Ginie, która wdała się w bójkę z szefem. Do pomocy dołącza się także Wendy. Bójka kończy się jednak tragicznie – kobiety wręcz myślą, że zabiły mężczyznę i uciekają. W pogoń za nimi ruszają wysłannicy Romea, a później także i sam Romeo.


Okazuje się, że Coral sama zgłosiła się do pracy w klubie, by się ukryć, ponieważ w przeszłości kogoś zabiła. „A teraz ktoś inny chce mnie zabić” – wyznaje koleżankom. Ofiarą Coral była jej teściowa – kobieta planowała zabić jednak nie ją, a swojego męża, który był chorobliwie zazdrosnym mężczyzną i znęcał się nad nią. Zaczęła dodawać mu do jedzenia oleander i dziurawiec, aż w końcu jego matka zjadła dwa talerze „przyprawionej” zupy i zmarła. Z retrospekcji dowiadujemy się, że Coral przez pewien czas opiekowała się dziećmi Romea, którego żona poważnie zachorowała. Kobieta wdała się także w romans z Moisésem.


Pod koniec sezonu Coral przyjeżdża do Romea – jej planem jest uśpić czujność mężczyzny, zdobyć jego zaufanie, wyjawiając, gdzie znajdują się pozostałe dziewczyny, a następnie otworzyć sejf. Romeo mówi jednak, że o ile jeszcze niedawno wybaczyłby jej pobicie, o tyle wszystko się zmieniło, kiedy dowiedział się, że kobieta spała z Moisésem. W wyniku konfrontacji z Coral Romeo dostaje zawału. Kobieta postanawia go jednak uratować.

Pełna biografia »

Coral - powiązania postaci

Coral
Fot: Shelly Wall / Shutterstock.com
Aktor: Verónica Sánchez

Coral - Opinie

4 + 8 =

Sky Rojo - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne