Romeo

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Bohater serialu „Sky Rojo”, w którego wciela się Asier Etxeandia. Jest właścicielem klubu Las Novias i alfonsem. Wdaje się w bójkę z trójką pracowniczek klubu i zostaje poważnie ranny.


WYGLĄD


Romeo jest mężczyzną o ciemnej karnacji, dłuższych brązowych, falowanych włosach i ciemnych oczach. Ubiera się elegancko.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Romea poznajemy jako bezwzględnego alfonsa, który zmusza pracownice swojego klubu do prostytucji, a gdy te się buntują, nasyła na nie swoich podwładnych. Kobiety ciężko go ranią, lecz mężczyźnie udaje się przeżyć. 


Z retrospekcji dowiadujemy się, że Romea i Coral połączyła bliższa relacja. Mężczyzna zwierzył się jej, że jego żona jest ciężko chora na raka – ma przerzuty i zostały jej dwa miesiące życia. Poprosił ją także, by zaopiekowała się jego dziećmi, oficjalnie jako korepetytorka – matematyki i nauk przyrodniczych (Coral z wykształcenia jest biolożką). W rzeczywistości chodzi o to, by spędziła czas z jego córkami, jako że ich matka zaczęła chemioterapię i rzadko bywa w domu, a kiedy w nim jest, nie ma siły bawić się z dziećmi. Romeo mówi, że zapłaci jej za to jak za nadgodziny. 


Później Romeo dowiaduje się, że Coral spała z Moisésem, który, jak się okazuje, nie tylko pracuje dla Romea, ale jest także jego bratem. Mężczyzna czuje się oszukany i zraniony – nawet bardziej niż w wyniku bójki. 

Pełna biografia »

Romeo - powiązania postaci

Romeo
Fot: Beatriz Zambrana / Shutterstock.com
Aktor: Asier Etxeandia

Romeo - Opinie

9 + 10 =

Sky Rojo - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne