Delfin Plum


1 głosy
El Delfín: La historia de un soñador
Oceń film
4.00

Delfin Plum - fabułaFabuła bajki "Delfin Plum"Bajka "Delfin Plum" opowiada o przygodach małej dziewczynki o imieniu Plum. Plum mieszka w małym miasteczku nad morzem. Pewnego dnia, gdy Plum bawiła się na plaży, spotkała delfina o imieniu Fin. Fin opowiedział Plum o swoim życiu w morzu i o tym, jak wielu ludzi nie szanuje życia morskiego.

Plum postanowiła pomóc Finowi i jego przyjaciołom. Razem z Finem i jego przyjaciółmi, Plum wyruszyła w podróż po morzu, aby znaleźć sposób na ochronę życia morskiego.

Przygody Plum i FinPodczas swojej podróży, Plum i Fin spotkali wielu przyjaciół, którzy pomogli im w ich misji. Wśród nich była morska wróżka o imieniu Glitter, która dzieliła się swoją wiedzą o życiu morskim.

Plum i Fin spotkali również złego króla mórz, który chciał zniszczyć życie morskie. Król mórz wysłał swoje armie, aby zniszczyć wszystko, co znajdowało się w morzu. Plum i Fin musieli znaleźć sposób, aby powstrzymać armię króla mórz.

ZakończeniePlum i Fin wykorzystali swoją wiedzę i pomoc przyjaciół, aby powstrzymać armię króla mórz. Dzięki ich wysiłkom, życie morskie zostało ocalone.

Po powrocie do domu, Plum i Fin zostali bohaterami miasteczka. Wszyscy mieszkańcy byli bardzo wdzięczni za ich wysiłek i odważne działania. Plum i Fin pozostali przyjaciółmi na zawsze.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Delfin Plum obsada
Delfin Plum
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: Pełnometrażowy
Czas trwania: 86 min.
Reżyseria: Eduardo Schuldt
Scenariusz: Michael Wogh, Judy Kellem, Eduardo Schuldt
Produkcja: Niemcy, Peru, Włochy
Premiera: 20 maja 2011 (Polska)
6 października 2009 (świat)

Delfin Plum - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Delfin Plum - Opinie

4 + 4 =

Delfin Plum - polecane w tej kategorii

Delfin Plum - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne